HEAPHONES GHP-200V, Ear-Bud Headphones - Large 15mm Neodymium Driver - 1.2m Cable - Black

293,00 ден.   Спореди

HEAPHONES GHP-200V, Ear-Bud Headphones - Large 15mm Neodymium Driver - 1.2m Cable - Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 293,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HEAPHONES GHP-200V, Ear-Bud Headphones - Large 15mm Neodymium Driver - 1.2m Cable - Black

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Cailnlg all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.