Headphones w/Mic A4 HS-30 Stereo Headset w/Vol.c Comfort Fit

564,00 ден.   Спореди

A4-HS-30 ComfortFit stereo headset , superior sound quality and ultimate durability
-40 mm high performance driver unit
-Volume control & fexible microphone holder

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 564,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-HS-30 ComfortFit stereo headset , superior sound quality and ultimate durability
-40 mm high performance driver unit
-Volume control & fexible microphone holder

Features

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка