Headphones MHP-FCO-GW Folding Glossy White

536,00 ден.   Спореди

Headphones MHP-FCO-GW Folding Glossy White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 536,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones MHP-FCO-GW Folding Glossy White

Тип на кабел Wired
Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка