Headphones Cooler Master Storm Sirus-C SGH-4650-KC3D1

5.490,00 ден.   Спореди

Model Number SGH-4650-KC3D1

Headphones
Driver ?44mm(main unit) + ?40mm(woofer unit)
Frequency Response


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model Number SGH-4650-KC3D1

Headphones
Driver ?44mm(main unit) + ?40mm(woofer unit)
Frequency Response

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка