Headphones A4 G300 Black-Red Bloody Gaming USB/3.5mm

1.220,00 ден.   Спореди

Headphones A4 G300 Black-Red Bloody Gaming USB/3.5mm. Key Feature Gold Plated Plug Ultra Soft Large Earpads Laser trim driver unit Double beams alloy stent Isovolumic dual chamber design Intelligent s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.220,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.439,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.450,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones A4 G300 Black-Red Bloody Gaming USB/3.5mm. Key Feature Gold Plated Plug Ultra Soft Large Earpads Laser trim driver unit Double beams alloy stent Isovolumic dual chamber design Intelligent suspension headpad Ultra durable anti winding wire Omni Derictional noise cancelling Microphone Specifications HEADSET: Sensitivity: 100dB Impedance: 32 ohm Frequency response: 20- 20000Hz Dive unit: F40mm, NdFeB magnets,special sound film laser trimming MICROPHONE: Sensitivtiy: 158dB Frequency response 50-16000Hz
Гаранција: 12 месеци

Тип на кабел Wired
Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка