HEADPHONE HS-04S, small ear cup with noise-cancelling microphone, volume control
HEADPHONE HS-04S, small ear cup with noise-cancelling microphone, volume control

HEADPHONE HS-04S, small ear cup with noise-cancelling microphone, volume control

491,00 ден.   Спореди

HEADPHONE HS-04S, small ear cup with noise-cancelling microphone, volume control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 491,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HEADPHONE HS-04S, small ear cup with noise-cancelling microphone, volume control

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка