HEADPHONE BT-03I Touchpanel, Bluetooth headset with touch panel design
HEADPHONE BT-03I Touchpanel, Bluetooth headset with touch panel design

HEADPHONE BT-03I Touchpanel, Bluetooth headset with touch panel design

3.585,00 ден.   Спореди

HEADPHONE BT-03I Touchpanel, Bluetooth headset with touch panel design


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 3.585,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HEADPHONE BT-03I Touchpanel, Bluetooth headset with touch panel design

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка