HDMI to VGA adapter Cablexpert

540,00 ден.   Спореди

HDMI to VGA adapter, single port

EXPERT IN HIGH DEFINITON
Connect your HDMI device to a VGA monitor
Portable, compact & lightweight design
No external power required

Feat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI to VGA adapter, single port

EXPERT IN HIGH DEFINITON
Connect your HDMI device to a VGA monitor
Portable, compact & lightweight design
No external power required

Features
Compact HDMI to VGA converter
Converts digital HDMI input into analog VGA output
Up to 1920x1080@60Hz high bandwidth support, HDMI v.1.4 compliant
Output video resolution remains the same as input video resolution

Specifications
Output: 1 x VGA DB15 female, VESA up to WUXGA, 1920 x 1080 at 60 Hz
Input: 1 x HDMI 19 pin male, v.1.4
Supports resolutions up to 1080p (without extentions)
Power consumption: 5 V DC up to 1 A
Dimensions: 44 mm x 14.5 mm x 22 mm
Net weight: 15 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка