HDMI to SCART Converter

1.690,00 ден.   Спореди

No need to install drivers, portable, flexible, plug and play
High quality scaling technology for input resolutions .
Support NTSC and PAL two standard TV formats output
Compatible with HD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


No need to install drivers, portable, flexible, plug and play
High quality scaling technology for input resolutions .
Support NTSC and PAL two standard TV formats output
Compatible with HDMI1.3

Specifications
* Input ports: 1xHDMI.
* Output ports: 1xSCART
* Input Resolution:
640x480@60Hz,800x600@60Hz,
1024x768@60Hz,1280x720@60Hz,
1280x1024@60Hz,1360x768@60Hz,
1600x1200@60Hz,1920x1080@60Hz,
480i/60Hz, 480p/60Hz, 576i/60Hz, 576p/60Hz,
720p50/60Hz,1080i50/60Hz,
1080p23.97/24/25/50/59.94/60Hz.
* CVBS output: PAL,NTSC

- PAL/NTSC Switch: Switch the CVBS output format.
- HDMI Input: Connect the HDMI to your source equipment such like DVD/Game console.
- LED indicator: When the DC5V power on, the indicator will be light.
- Power: Plug the 5VDC power supply into the unit and connect the adaptor to AC wall outlet.
- SCART output: Connect the SCART output to your display equipment(like TV SET).
- Compatible with HDMI1.3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка