HDMI to DVI M/F adapter gold-plated connectors

169,00 ден.   Спореди

HDMI to DVI adapter, HDMI-female

Easily convert HDMI into DVI
Gold plated contacts for a perfect connection

Features
HDMI (A female) to DVI (male) adapter
DVI connector w...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 170,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI to DVI adapter, HDMI-female

Easily convert HDMI into DVI
Gold plated contacts for a perfect connection

Features
HDMI (A female) to DVI (male) adapter
DVI connector with practical mounting screws
Gold plated contacts

Specifications
HDMI: 19 pin receptacle
DVI: 18+1 pin male connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка