HDMI Interface Spliter 2 Ports Passive

570,00 ден.   Спореди

Features
-Sends a single HDMI signal to 2 separate monitors, projectors or TV’s

Specifications
-Ports: one input male plug, 2 output HDMI output receptacles, 19 pin (A)
-Interface...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Sends a single HDMI signal to 2 separate monitors, projectors or TV’s

Specifications
-Ports: one input male plug, 2 output HDMI output receptacles, 19 pin (A)
-Interface standard: HDMI + HDCP v.1.4 (compatible with all HDMI versions)
-Video formats: HDMI (480p/576i/576p/720p/1080i/1080P)
-Maximal single-link range: 1920x1080 pixels, 1080p

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка