HDD Toshiba Ramp-Load 250GB 2.5" 8MB SATA Internal

565,00 ден.   Спореди

250GB 2.5" SATA2, 5400rpm, 8MB, MKxx65GSX Series, "Ramp-Load" Technology, Shock sensor circuit


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 565,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


250GB 2.5" SATA2, 5400rpm, 8MB, MKxx65GSX Series, "Ramp-Load" Technology, Shock sensor circuit

Кеш 8 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 250 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка