HDD Seagate (ST9500420AS)/Internal 2.5"/Sata 3GBs/16MB/500GB

6.268,00 ден.   Спореди

500GB 2.5" SATA-2 16MB 7200RPM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.268,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB 2.5" SATA-2 16MB 7200RPM

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка