HDD Seagate (ST2000NM0011)/Internal 3.5"/SATA 6GBs/64MB/2000GB

20.058,00 ден.   Спореди

HDD Seagate SATA 2TB Constellation ES 64MB Serial ATA III-600


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 20.058,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD Seagate SATA 2TB Constellation ES 64MB Serial ATA III-600

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 2000 GB
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка