HDD Seagate (ST2000NM0001)/Internal 3.5"/SATA 6GBs/64MB/2000GB

22.127,00 ден.   Спореди

2TB 3.5" SAS 6Gb/s 64MB 7200 CONSTELLAMDON ES


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 22.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2TB 3.5" SAS 6Gb/s 64MB 7200 CONSTELLAMDON ES

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 2000 GB
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка