HDD Seagate Momentus (ST250LT021)/Internal 2.5"/Sata 3GBs/16MB/250GB

5.895,00 ден.   Спореди

250GB-7200 Sata -16mb - Momentus Thin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.895,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


250GB-7200 Sata -16mb - Momentus Thin

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 250 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка