HDD Seagate FreeAgent GoFlex 3TB 3.5" 32MB USB External

15.204,00 ден.   Спореди

3TB FreeAgent® GoFlex™ Desk Kit External Drive 32MB 7200 3.5" USB2.0 Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.204,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3TB FreeAgent® GoFlex™ Desk Kit External Drive 32MB 7200 3.5" USB2.0 Black

Кеш 32 MB
Формат на диск 3.5"
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Капацитет 3000 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка