HDD Seagate 3.5" 500GB 7200 rpm 16MB Cache, SATA II 3.0Gb/s

2.828,00 ден.   Спореди

HDD 3.5" SEAGATE 500GB 7200 rpm 16MB Cache, 3.0Gb/s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.828,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 3.5" SEAGATE 500GB 7200 rpm 16MB Cache, 3.0Gb/s

Кеш 16 MB
Формат на диск 3.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка