HDD OCZ Agility AGT3-25SAT3-60G Internal 2.5"/SSD/60GB

5.149,00 ден.   Спореди

HDD OCZ 60GB Agility 3 Series SATA3/6GBS 2.5" SSD drive MLC(Read: up to 525MB/s,Write: up to 475MB/s,MTBF: 2 million hours,Random Write 4KB (Aligned): 50,000 IOPS)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.149,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD OCZ 60GB Agility 3 Series SATA3/6GBS 2.5" SSD drive MLC(Read: up to 525MB/s,Write: up to 475MB/s,MTBF: 2 million hours,Random Write 4KB (Aligned): 50,000 IOPS)

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 60 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка