HDD Kingston V100 Internal 2.5"/SSD/32GB

HDD Kingston V100 Internal 2.5"/SSD/32GB

2.599,00 ден.   Спореди

Kingston 30GB SSDNow V100 SATA 2 2.5, SV100S2/32G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 30GB SSDNow V100 SATA 2 2.5, SV100S2/32G

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 32 GB
Интерфејс на дискот SSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка