HDD Kingston (SV100S2D/128G)/Internal 2.5"/SSD/128GB

9.095,00 ден.   Спореди

128GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.095,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


128GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 128 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка