HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black

3.115,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.115,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black

Кеш 8 MB
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка