HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Sony HD-SG5B Slim Black

3.757,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Sony HD-SG5B Slim Black

Disk Size: 2.5 inch
CAPACITY: 500GB
USB Port: USB 3.0 Micro-B connector
Transfer Rate
Max. 5Gbps(USB 3.0);Max. 48...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.757,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Sony HD-SG5B Slim Black

Disk Size: 2.5 inch
CAPACITY: 500GB
USB Port: USB 3.0 Micro-B connector
Transfer Rate
Max. 5Gbps(USB 3.0);Max. 480Mbps(USB2.0)
Compatible Devices: Macintosh, Windows PC
File System :NTFS
Operating Temperature: +5 ~ +40C
Storage temperature: -20C~+60C
Supported OS
Windows 10(32bit/64bit); Windows 8.1(32bit/64bit); Windows 8(32bit/64bit); Windows 7(32bit/64bit); Windows Vista(32bit/64bit); Windows XP(32bit); Mac OS X 10.4 or later (*Mac OS supports only USB2.0)
Weight: 130g
Dimensions (W x H x D): 79 x 8.7 x 117 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка