HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 WD Elements Portable Black

5.480,00 ден.   Спореди

Product Specifications
* Interface: USB 3.0 and USB 2.0

Performance Specifications
Serial Transfer Rate
* USB 3.0
* Serial Bus Transfer Rate (USB 3.0): 5 Gb/s (Max)

C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.480,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Specifications
* Interface: USB 3.0 and USB 2.0

Performance Specifications
Serial Transfer Rate
* USB 3.0
* Serial Bus Transfer Rate (USB 3.0): 5 Gb/s (Max)

Capacity: 2 TB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка