HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 WD Elements Portable Black

4.246,00 ден.   Спореди

* 1TB High-capacity in a sleek design
* Free backup software trial
* USB 3.0 and USB 2.0 compatibility
* Formatted NTFS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.246,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


* 1TB High-capacity in a sleek design
* Free backup software trial
* USB 3.0 and USB 2.0 compatibility
* Formatted NTFS

Тип на диск External
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка