HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Silver 53071

3.480,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Silver 53071


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.480,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Silver 53071

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Формат на диск 2.5"
Капацитет 1000 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка