HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Black 53023

3.654,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Black 53023


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.654,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Verbatim Black 53023

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Формат на диск 2.5"
Капацитет 1000 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка