HDD EXT TS StoreJet 25M3 750GB USB 3.0

6.017,00 ден.   Спореди

StoreJet 25 M3 750, 750 GB, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.017,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


StoreJet 25 M3 750, 750 GB, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm

Кеш 8 MB
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Формат на диск 2.5"
Капацитет 750 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка