HDD A Data SH93 Superior Yellow 500GB 2.5" 8MB USB External

4.627,00 ден.   Спореди

500GB 2.5" SH93 Superior Portable Drive, USB 2.0 High-speed, Rubber material casing, 1M waterproof and shock tolerant, USB cable, Yellow


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.627,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB 2.5" SH93 Superior Portable Drive, USB 2.0 High-speed, Rubber material casing, 1M waterproof and shock tolerant, USB cable, Yellow

Кеш 8 MB
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка