HDD A Data NH92 Silver 750GB 2.5" 8MB USB External

5.448,00 ден.   Спореди

750GB 2.5" NH92 Portable Drive,USB 2.0 High-speed,USB Y cable,Leather Pouch,Super Slim, Super Lightweight, Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.448,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


750GB 2.5" NH92 Portable Drive,USB 2.0 High-speed,USB Y cable,Leather Pouch,Super Slim, Super Lightweight, Silver

Кеш 8 MB
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Формат на диск 2.5"
Капацитет 750 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка