HDD A Data NH03 1.5TB 3.5" 16MB USB External

8.066,00 ден.   Спореди

1,5TB 3.5" Portable Drive, SuperSpeed USB 3.0, USB 3.0 cable, AC adapter, Polished surface housing, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.066,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1,5TB 3.5" Portable Drive, SuperSpeed USB 3.0, USB 3.0 cable, AC adapter, Polished surface housing, Black

Кеш 16 MB
Формат на диск 3.5"
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Капацитет 1500 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка