HDD A Data CH94 Blue 500GB 2.5" 8MB USB External

4.254,00 ден.   Спореди

500GB 2.5" CH94 Portable Drive,USB 2.0 High-speed,built-in wrap-around USB cable ,Characters sticker,Blue


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.254,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB 2.5" CH94 Portable Drive,USB 2.0 High-speed,built-in wrap-around USB cable ,Characters sticker,Blue

Кеш 8 MB
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка