HDD 80GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-3GB ESJ880SR-4

HDD 80GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-3GB ESJ880SR-4

2.469,00 ден.   Спореди

Шифра 38056 - HDD 80GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-3GB ESJ880SR-4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.469,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38056 - HDD 80GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-3GB ESJ880SR-4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка