®HDD 640GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II WD6400AAKS

2.482,00 ден.   Спореди

®HDD 640GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II WD6400AAKS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.482,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®HDD 640GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II WD6400AAKS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка