HDD 500GB WesternDigital IntelliPower rpm

HDD 500GB WesternDigital IntelliPower rpm

3.299,00 ден.   Спореди

HDD 500GB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD5000AZRX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD5000AZRX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка