HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar WD500ABYS

2.899,00 ден.   Спореди

HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar WD500ABYS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar WD500ABYS

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка