HDD 500GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II ST3500320AS

2.999,00 ден.   Спореди

HDD 500GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II ST3500320AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II ST3500320AS

Кеш 32 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 500 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

dali go biva za i3 asus laptop