HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-3 ST3500413AS

HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-3 ST3500413AS

2.799,00 ден.   Спореди

Шифра 38174 - HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-3 ST3500413AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38174 - HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-3 ST3500413AS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка