HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 8MB SATA-II Caviar Blue WD3200AAJS

2.799,00 ден.   Спореди

HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 8MB SATA-II Caviar Blue WD3200AAJS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 8MB SATA-II Caviar Blue WD3200AAJS

Кеш 8 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 320 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка