®HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3200AAKS

3.850,00 ден.   Спореди

®HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3200AAKS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®HDD 320GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3200AAKS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка