HDD 320GB Hitachi 7200rpm 16MB Cache SATA-II HDS721032CLA362

2.775,00 ден.   Спореди

Шифра 90005 - HDD 320GB Hitachi 7200rpm 16MB Cache SATA-II HDS721032CLA362


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.775,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 90005 - HDD 320GB Hitachi 7200rpm 16MB Cache SATA-II HDS721032CLA362

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 320 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка