HDD 300GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3000JS

2.775,00 ден.   Спореди

HDD 300GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3000JS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.775,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 300GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD3000JS

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 300 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка