HDD 3.5" 500GB Toshiba SATA3 7200rpm 32MB

2.450,00 ден.   Спореди

HDD 3.5" 500GB Toshiba SATA3 7200rpm 32MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.450,00 ден.

пред 4 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.761,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 3.5" 500GB Toshiba SATA3 7200rpm 32MB

Кеш 32 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 500 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка