HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA-2 16MB HCS721050CLA362

HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA-2 16MB HCS721050CLA362

2.485,00 ден.   Спореди

Hitachi HCS721050CLA362 500GB Hard Drive

General Features:
500 GB storage capacity
Serial ATA interface
SATA/300
7200 RPM spindle speed
16 MB buffer
3.5-inch form fact...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.485,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hitachi HCS721050CLA362 500GB Hard Drive

General Features:
500 GB storage capacity
Serial ATA interface
SATA/300
7200 RPM spindle speed
16 MB buffer
3.5-inch form factor

Power Specifications:
5V, 450mA
12V, 700mA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка