HDD 3.5" 4TB Western Digital SATA3 64MB WD40PURX Purple Surveillance

8.495,00 ден.   Спореди

Product Specifications
Model number: WD40PURX
Formatted capacity: 4 TB
Form factor: 3.5-inch
Advanced Format (AF): Yes
RoHS compliant: Yes

Performance


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.495,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Specifications
Model number: WD40PURX
Formatted capacity: 4 TB
Form factor: 3.5-inch
Advanced Format (AF): Yes
RoHS compliant: Yes

Performance

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка