HDD 3.5" 3TB Toshiba SATA3 7200rpm 64MB

4.955,00 ден.   Спореди

HDD 3.5" 3TB Toshiba SATA3 7200rpm 64MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.955,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 3.5" 3TB Toshiba SATA3 7200rpm 64MB

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка