HDD 3.5 3TB External Western Digital My Book Essential Black USB3.0 WDBACW0030HBK-EESN	700	5	nemaHDD 3.5 3TB External Western Digital My Book Live Ethernet: RJ-45 LAN, Black WDBACG0030HCH-EESN

HDD 3.5 3TB External Western Digital My Book Essential Black USB3.0 WDBACW0030HBK-EESN 700 5 nemaHDD 3.5 3TB External Western Digital My Book Live Ethernet: RJ-45 LAN, Black WDBACG0030HCH-EESN

7.999,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER, Switch Cover), Intel i7-3612QM(2.10GHz/Turbo 3.1GHz, 6MB Cache) Ivy Bridge CPU, AMD Radeon HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 1TB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER, Switch Cover), Intel i7-3612QM(2.10GHz/Turbo 3.1GHz, 6MB Cache) Ivy Bridge CPU, AMD Radeon HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 1TB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Battery, Ubuntu Edition version 11.10, 15.6 HD (1366X768) WLED with TrueLife, Moon Silver Switch Cover, SAID0896 Преносни компјутери DELL www.set.mk 42862 37570 Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER 1800 5 nemaHDD 3TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green, WD30EZRX Тврди дискови WesternDigital www.set.mk 7499 38238 HDD 3TB WesternDigital IntelliPower rpm 700 5 ima pod 5HDD 1TB Hitachi 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s GST Deskstar, HDS721010CLA332 Тврди дискови Seagate www.set.mk 3699 38239 HDD 1TB Hitachi Deskstar 7200rpm 16MB Cache SATA-3 700 5 nemaElectrolux EN3600AOW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 359л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 337л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 24999 64844 Electrolux EN3600AOW 1825 18 nemaElectrolux EN4000AOW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 401л, Фрижидерски дел 291л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 375л, Фрижидерски дел 285л, замрзнувачки дел 90л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 2.014 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 26999 64845 Electrolux EN4000AOW 1825 18 nemaElectrolux EN4000AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 401л, Фрижидерски дел 291л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 375л, Фрижидерски дел 285л, замрзнувачки дел 90л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 2.014 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 28999 64846 Electrolux EN4000AOX 1825 18 nemaElectrolux EN3441AOW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, FRESH FROST FREE NO Frost, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 323л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, insight LED controls контрола, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 27999 64847 Electrolux EN3441AOW 1825 18 nemaAEG S83200CMB0, Комбиниран фрижидер со долна комора, Црна боја, LCD Дисплеј на вратата, Touch control - контрола на допир, Dynamic Cooling, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 317л, Фрижидерски дел 239л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 46999 64848 AEG S83200CMB0 1825 18 nemaElectrolux EN3850DOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, FRESH FROST FREE NO Frost, LCD Дисплеј на вратата, Touch control - контрола на допир, Диспанзер за вода на вратата (4l container-PureAdvantage filtration - напредна филтрација), Dynamic Cooling, Бруто зафатнина 401л, Фрижидерски дел 291л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 375л, Фрижидерски дел 285л, замрзнувачки дел 76л, Space+ повеќе простор, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 2.014 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 43999 64849 Electrolux EN3850DOX 1825 18 nemaZANUSSI ZWP581, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, Бела врата, 850 вртежи/мин, 5.5 кг зафатнина на барабанот, Бучност: 58dB/79dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 14 програми за перење, одложено перење, Easy iron, Димензии 400 x 600 x 850 mm (40cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 17999 64850 ZANUSSI ZWP581 1825 18 ima pod 5Electrolux EWB105405W, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, Бела врата, 850 вртежи/мин, 5.5 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Time manager, Бучност: 58dB/74dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 14 програми за перење, одложено перење, Allergy Control system, Димензии 400 x 600 x 850 mm (40cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 17499 64851 Electrolux EWB105405W 1825 18 nemaZANUSSI ZTK123, Машина за сушење на алишта, Бела боја, 7 кг зафатнина на барабанот, Начин на на сушење со кондензација, Бучност: 66dB, C енергетска класа, Електронска контрола, 3 програми за сушење, Димензии 600 x 580 x 844 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 17499 64852 ZANUSSI ZTK123 1825 18 nemaAEG F55022M0, Машина за миење на садови, INOX, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED Дисплеј, Бучност: 49dB, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење,AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 21999 64853 AEG F55022M0 1825 18 nemaZANUSSI ZM21M1, Микробранова Печка, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 700W, Механичка контрола, отварање на вратата со рачка, стаклен ротирачки тањир 245 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 482 x 380 x 283 mm Мали апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 4499 64854 ZANUSSI ZM21M1 1825 18 nemaElectrolux EMM21150S, Микробранова Печка со грилл, Сребрена боја, Капацитет 21.2л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грилл моќност 1.000 W, Механичка контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 270 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 485 x 422 x 287 mm Мали апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 5999 64855 Electrolux EMM21150S 1825 18 nemaAEG HK654250FB, Вградна Индукциона стакло керамичка плотна , Црна рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, 4x Booster, Fish zone, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: поединечна плотна 145mm 1.400W/2.500W, поединечна плотна 180mm 1.800W/2.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W/3.700W, дупла плотна 170/265mm 2.300W/3.200W, Вкупна моќност 7.400W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 42999 64856 AEG HK654250FB 1825 18 nemaZANUSSI ZOB23301XA, Вградна фурна, INOX, Црни контролни вртелешки - копчиња, Традиционална и грилл фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 25 watts сместена горе, Метод на котрола Механички, End of cooking Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 1.850W, (долно и горно печење, воздушно печење), 3 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 70л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 11999 64857 ZANUSSI ZOB23301XA 1825 18 nemaElectrolux EOА3400AOX, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, VELVET closing споро затворање на вратата за заштита од удар, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 8 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 16999 64858 Electrolux EOА3400AOX 1825 18 nemaElectrolux ESL63010, Вградна машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 49dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, DryTech drying, 16 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64859 Electrolux ESL63010 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZHT630W, Традиционален Аспиратор, Бела боја, Контрола со лизгање на дугме, 3 степени на брзина, 170м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 180W, Светло 28W Халогено осветлување, Филтер Хартиен, Бучност: 50dB, Димензии 598 x 482 x 150 mm (60см) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 3199 64860 ZANUSSI ZHT630W 1825 18 nemaElectrolux ENN2900AOW, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, Бруто зафатнина 290л, Фрижидерски дел 214л, замрзнувачки дел 76л, Нето зафатнина 280л, Фрижидерски дел 210л, замрзнувачки дел 70л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 2 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 36dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.780 x 540 x 550 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 23999 64861 Electrolux ENN2900AOW 1825 18 nemaElectrolux EN3481AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, FRESH FROST FREE NO Frost, LCD Дисплеј на вратата, Touch control - контрола на допир, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 317л, Фрижидерски дел 239л, замрзнувачки дел 78л, Space+ повеќе простор, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 42999 64862 Electrolux EN3481AOX 1825 18 nemaZANUSSI ZEE3921IXA, Вградна плотна, INOX, Контрола на прекинувач, Грејни зони: 1 x поединечна плотна 145mm 1.000W, 1 x поединечна плотна 180mm 1.500W, Вкупна моќност 2.500W, Димензии 290 x 510 x 30 mm (30cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 4999 64863 ZANUSSI ZEE3921IXA 1825 18 ima pod 5HDD 3.5 3TB External Western Digital My Book Essential Black USB3.0 WDBACW0030HBK-EESN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка