HDD 3.5" 2TB Western Digital Red SATA3 64MB Cache IntelliPower

5.560,00 ден.   Спореди

Model
Brand:WD
Series:Red
Model:WD20EFRX
Packaging:Bare Drive

Performance
Interface:SATA 6.0Gb/s
Capacity:2TB
RPM:IntelliPower
Cache:64MB

Physical Spe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.560,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.945,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model
Brand:WD
Series:Red
Model:WD20EFRX
Packaging:Bare Drive

Performance
Interface:SATA 6.0Gb/s
Capacity:2TB
RPM:IntelliPower
Cache:64MB

Physical Spec
Form Factor:3.5"

Формат на диск 3.5"
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка