HDD 3.5" 2TB Toshiba SATA3 7200rpm 64MB

3.815,00 ден.   Спореди

FEATURES
Formatted capacity:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.815,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.278,00 ден.

пред 4 години

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 4.830,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FEATURES
Formatted capacity:

Формат на диск 3.5"
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка