HDD 3.5" 2TB Seagate Barracuda SATA3 Green 7200RPM 64MB

4.165,00 ден.   Спореди

SPECIFICATIONS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.165,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SPECIFICATIONS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка